Anahtar Kelime Analizi

Anahtar Kelime Analizi

ANAHTAR KELİME ANALİZİ

Dijitali kullanmaya yönelik ürünlerin değişimini sağlayan konulardan bir tanesidir. Kitleyi bize sunan değil anlayan gerekir. Google de araştırma yaptığımız zaman yeni bilgilerle karşılaşıyoruz. Böylece Anahtar Kelime Analizini nasıl kullanacağımıza öncülük ediyor.  Bu kelimelere niçin ihtiyaç duyarız ve niçin sadece bir tane kullanırız. Bunlar için kelime analizini iyi bilmemiz lazım. Bu kelimeler bir dosyada saklanmalıdır. Mesela, banana kelimesi ile chicken kelimesini beraberinde araştırmanıza yaramaz. Bunlar gelişmiş bağlantılara sağlanmaktadırlar 

HANGİ KELİMELER ARAŞTIRMA İÇİN DOĞRUDUR 

Aramaları bir dosyaya ekleyebilir daha sonra kullanabilirsiniz. Trendisi Google verdiği için aramalar için kaliteyi artırmaktadır. SEO yapımında da anahtar kelimeler kullanılır. Google seo‘da yeri belirlemede çok önemli, trafiği önlemede ve para kazanmada da. Bunları yapmak birer sanat yaratmak demektir. Böyle yaparak başarılı yapıtlara yer verebilirsiniz. Yarış halinde olan insanlarla anahtar kelimeler seçilirken dikkat edilmelidir. Bunlar için tecrübe gereklidir. İlk olarak hangi kelimelere önem verileceği düşünülür ve ziyaretçi sayısı ona göre belirlenir. Daha sonra Google de araştırılarak bunları ana temalarını ve takipçilerine bakılır ve bu araştırmayla hedefe ulaşmaya çalışılır.  Rekabet isteyen insanların resimli mesajlarını okumak gerekir hemen hemen bütün kelimeler SEO yazımına uygun olarak verilmektedir. Örneğin, Google de apple resimli fotoğrafları açıp incelediğimiz zaman altta geçen kelimeler bize neyi araştırdığımızı göstermektedir ve tüm kelimeler tek anahtarla olur.

 

Author : kurumsaladmin

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on <a href="/wp-admin/profile.php">Admin > Users > Your Profile > Biographical Info</a> page."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.